Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Плани гірничих робіт ДП «СхідГЗК» на 2019 рік захищено

16.01.2019

   Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» захистило план гірничих робіт на 2019 рік у Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного управління Державної служби України з питань праці.

   Узгодженню плану на 2019 рік передував звіт про виконання завдань, які були анонсовані в плані захисту гірничих робіт на 2018 рік. Під час захисту розглядалися питання виробничих показників по шахтам і Гідрометалургійному заводу, стан промислової безпеки та готовність ДП «СхідГЗК» до виконання поставлених на 2019 рік завдань.

   Особлива увага з боку гірничопромислового управління була приділена виробничим планам шахт підприємства, зокрема, збільшенню обсягів видобутку руди на Новокостянтинівському родовищу. Головний інженер ДП «СхідГЗК» доповів про проведення на підприємстві масштабних будівельних робіт зі збільшення підіймальних можливостей і реконструкції системи вентиляції Новокостянтинівської шахти, у зв'язку зі збільшенням обсягів видобутку руди. Організувати таку роботу в умовах діючого виробництва непросто, проте, завершити реалізацію даного проекту підприємство планує протягом першого півріччя 2019 року.

   Також, серед позитивних результатів роботи ДП «СхідГЗК», слід відмітити зниження виробничого травматизму. Так, в 2018 році службою з охорони праці розроблено нове Положення про нарядну систему, в якому враховані доповнення, що надійшли від підрозділів підприємства. Оцінку результатам введення нового положення можна буде дати через певний час, але самі фахівці вважають роботу вдалою. У документі детально викладена необхідна нормативна база, інструкції тощо.Вгору