Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Послуги Концерну

Пропозиція по екологічним послугам

Державний концерн «Ядерне паливо» пропонує проведення робіт та надання послуг щодо підготовки матеріалів для отримання документів дозвільного характеру екологічного напряму, розроблених відповідно до вимог законів, норм та стандартів діючого законодавства України.

SWOT-аналіз Вашого підприємства

Державний концерн «Ядерне паливо» пропонує якісне проведення SWOT – аналізу Вашого підприємства.

SWOT-аналіз – це одна з найважливіших діагностичних процедур, що використовується консультаційними фірмами світу. Для будь-якої організації, її можна, і потрібно розглядати як важливу бізнес-технологію, технологію оцінки вихідного стану, незадіяних ресурсів і загроз діяльності підприємства.

Методика SWOT-аналізу виключно ефективний, доступний, дешевий спосіб оцінки стану проблемної та управлінської ситуації в організації. Це універсальний метод, який може використовуватись для аналізу діяльності конкретних підрозділів.У ряді випадків його можна використовувати для оцінки сильних, слабких сторін, можливостей і загроз у кадровій роботі, при прийнятті управлінських рішень. Крім того, застосування технології SWOT при оцінці основних конкурентів, створює чудові передумови для розробки тактики конкурентної боротьби і забезпечення конкурентних переваг.

Застосування SWOT-аналізу дозволяє систематизувати всю наявну інформацію і приймати зважені рішення, що стосуються розвитку бізнесу.

Спеціалісти Концерну високо цінують можливість співпраці з Вами і готові надати роз'яснення та консультації.

Вгору