Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Смолінська шахта ДП «СхідГЗК» отримала нову техніку

12.10.2018

   З метою виконання завдання щодо повного забезпечення атомних електростанцій урановим оксидним концентратом вітчизняного виробництва, визначеного Енергетичною стратегією України до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» та іншими нормативно-правовими актами Уряду, прийнятими на її виконання, Державним концерном «Ядерне паливо» спільно з державним підприємством «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» оновлює парк гірничої техніки.
    З метою виконання виробничої програми і плану гірничих робіт на ДП «СхідГЗК» здійснюється технічне переоснащення виробництва. Так, на початку жовтня поточного року на Смолінську шахту підприємства надійшла нова навантажувально-доставочна машина PFL-20 німецької фірми «PAUS», яка буде працювати в рамках проекту «Розкриття нижніх горизонтів Ватутінського родовища» на уклоні до 740 метра, забезпечуючи видобуток з блоків 680-700 метра, де зосереджені руди з більшою концентрацією урану.

   

    Даний вид техніки є універсальним, продуктивним, має відповідні технічні характеристики та широкий діапазон застосування на прохідницьких, видобувних і очисних роботах. Аналогічна машина працює на Інгульській шахті з липня цього року та вже виправдала очікування фахівців. 
     До кінця поточного місяця PAUS PFL-20 очікують і на Новокостянтинівській шахті.Вгору