Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

28 серпня 2018 року на Новокостянтинівській шахті під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота пройшло друге засідання Оперативного штабу з загальної координації будівництва об’єктів Новокостянтинівської шахти

03.09.2018

   28 серпня 2018 року на Новокостянтинівській шахті під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота пройшло друге засідання Оперативного штабу з загальної координації будівництва об’єктів Новокостянтинівської шахти щодо збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції.

    Учасники штабу здійснили спуск в шахту на горизонт 300 м стволом «РЕ-6» і ознайомилися з виконанням робіт у квершлазі ствола «Головний». Також оглянули будівельний майданчик автотранспортного господарства. В ході засідання були заслухані доповіді служби капітального будівництва ДП «СхідГЗК» про виконання протоколу рішень попереднього засідання штабу та ДП «УкрНДПРІпромтехнології» про забезпечення проектно-кошторисною документацією.

    За підсумками роботи штабу були визначені ключові питання в частині завершення проектувальних робіт та проходження експертизи проекту, лінійних графіків робіт будівництва об’єктів, плану-графіка підготовчих (очисних) робіт гірничих виробок на горизонті 300 м,  придбання обладнання, здійснення проведення процедур закупівель та кадрового забезпечення.

    Оперативний штаб з загальної координації будівництва об’єктів Новокостянтинівської шахти щодо збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції створено наказом ДП «СхідГЗК» від 06.07.2018 № 389. Штаб очолює генеральний директор ДК «Ядерне паливо» Сергій Дробот. Серед провідних завдань штабу - координація дій з будівництва об’єктів шахти в рамках інвестиційного проекту «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей», розробленого Концерном спільно з ДП «СхідГЗК» та ДП «УкрНДПРІ промислової технології». Головна мета інвестиційного проекту – збільшення обсягів видобутку уранової руди на Новокостянтинівській шахті.Вгору