Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

27-28 серпня 2018 року на ДП «СхідГЗК» спільно з ДК «Ядерне паливо», організовано проведення дводенного бізнес-тренінгу «Створення синергії результативних команд».

31.08.2018

   27-28 серпня 2018 року на ДП «СхідГЗК» спільно з ДК «Ядерне паливо», з метою підвищення рівня кваліфікації працівників підприємства з числа керівного складу та осіб, зарахованих до кадрового резерву на заміщення посад за номенклатурою генерального директора, організовано проведення дводенного бізнес-тренінгу «Створення синергії результативних команд». Загалом у тренінгу взяло участь 17 фахівців підрозділів та служб підприємства. Тренінг провела бізнес-тренер Ірина Сінчалова, керуючий партнер «ВІЧЕ КОНСАЛТІНГ ГРУП»( консультант з 18-річним стажем, автор тренінгових програм з розробки управлінських компетенцій. У тренінговій сфері з 1999 року, провела понад 1500 корпоративних та відкритих бізнес-тренінгів для великих приватних компаній, корпорацій, державних установ, міністерств та відомств).

   
   Провідна мета тренінгу – розвиток навичок лідерського управління, спрямованих на створення високої мотивації спільної діяльності і досягнення запланованих результатів. Основний акцент у ході групової та командної роботи зроблено на ціннісно-цільовому підході до управління персоналом, компетенціях керівника, необхідних для створення синергії результативної команди, самодіагностиці сильних та слабких сторін у розвитку лідерських комунікацій учасників тренінгу, пошуку методів саморозвитку, лідерських комунікаціях, емоційних компетенціях лідера. У ході практичних вправ відпрацьовувалися навики конструктивної взаємодії і створення консенсусу в процесах прийняття рішень. 
    За підсумками бізнес-тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати та методичні матеріали. Наступним кроком для учасників семінару буде практичне застосування сучасних управлінських інструментів, які нададуть можливість використовувати командний підхід у вирішенні як локальних так і стратегічних завдань підприємства.Вгору