Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

На ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» стартував Проект реінжинірингу і автоматизації управлінських та бізнес процесів на базі платформи IT-Enterprise.

06.08.2018

   На ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» стартував Проект реінжинірингу і автоматизації управлінських та бізнес процесів на базі платформи IT-Enterprise. 
Проект спрямований на вдосконалення інструментів управління підприємством та має на меті:

  • забезпечити ефективне і оптимальне функціонування бізнес-процесів на підприємстві. Об'єднати в рамках єдиної інформаційної системи всі основні напрямки діяльності підприємства;
  • організувати єдиний інформаційний простір для всіх завдань обліку запасів, бухгалтерського та податкового обліку, оперативного отримання звітності та оперативного аналізу;
  • підвищити рівень достовірності і оперативності інформації. Забезпечити однократність введення інформації в інформаційну систему (НДІ, первинні документи бухгалтерського обліку і запасів);
  • керівництву підприємства і користувачам системи отримувати повну, оперативну і достовірну інформацію для проведення поглибленого аналізу і оцінки діяльності підприємства і прийняття рішень.

   Партнером у реалізації проекту виступило ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Інформаційні технології» (далі - ТОВ НВП ІТ). На першому етапі реалізації проекту виконавцем будуть надані послуги з впровадження функціональних модулів автоматизації нормативно-довідкової інформації, обліку складських та матеріальних запасів, бухгалтерського та податкового обліку. 
   З 1 по 3 серпня 2018 року пройшло перше установче засідання спільної робочої групи з реалізації проекту, до складу якої увійшли спеціалісти ДК «Ядерне паливо», ДП «СхідГЗК» та ТОВ НВП ІТ. На засіданні обговорено план організаційно-технічних заходів на серпень-вересень 2018 року.

   

  ТОВ НВП ІТ - розробник програмного забезпечення для автоматизації великих і середніх промислових підприємств, підприємств фінансового сектора, послуг, холдингових структур. Колектив корпорації працює на ринку інформаційних технологій з 1987 року. Флагманський продукт корпорації - система IT-Enterprise, яка охоплює всі сторони діяльності підприємства.
   З системою IT-Enterprise працюють відомі вітчизняні підприємства різних галузей економіки. Серед них: ДП «ВО «Південний машинобудівний завод ім. А.М.Макарова», ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» - «Машпроект», ПРАТ «Полтавський ГЗК», ПАТ «Харківський тракторний завод», ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», ПАТ «УКРЕКСІМБАНК» тощо.Вгору