Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

На Новокостянтинівській шахті ДП «СхідГЗК» пройшла комплексна перевірка стану охорони праці та промислової безпеки, яку провели фахівці служб охорони праці та цивільного захисту і надзвичайних ситуацій підприємства

03.08.2018

    У липні 2018 року на Новокостянтинівській шахті ДП «СхідГЗК» пройшла комплексна перевірка стану охорони праці та промислової безпеки, яку провели фахівці служб охорони праці та цивільного захисту і надзвичайних ситуацій підприємства. За підсумками перевірки здійснюються заходи по усуненню виявлених порушень.


   Підсумки комплексної перевірки підведені на нараді за участі керівництва шахти із заслуховуванням пояснень керівників структурних одиниць, які допустили порушення законодавства з охорони праці. Начальник служби охорони праці ДП «СхідГЗК» Ірина Комар провела презентацію тренінгу: «Основи безпеки в шахтах», в ході якої спеціалісти шахти ознайомились з Проектом Міжнародної організації охорони праці з оцінки ризиків. Даний міжнародний досвід передбачає опрацювання систематичного і превентивного підходу до управління безпекою і гігієною праці у відповідності з Конвенцією №176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах Міжнародної організації праці (МОП), який буде впроваджуватись на підприємстві. 
   Службою охорони праці розпочата робота зі складання реєстру ризиків для певних професій працівників підземної групи шахт, що є першим кроком до переходу на ризикоорієнтований підхід в управлінні охороною праці на ДП «СхідГЗК».
   Ризикоорієнтований підхід в організації роботи підприємства покладений в основу проекту Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні, розроблений Державною службою України з питань праці з метою створення національної системи запобігання виробничим ризикам для забезпечення ефективної реалізації права працівників на безпечні то здорові умови праці. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації» оприлюднено 23 травня 2018 року.Вгору