Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

26 червня 2018 року відбулось засідання Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України на якому розглянуто питання: «Тарифна політика НКРЕКП та її вплив на відтік висококваліфікованих кадрів із сектору атомної енергетики»

27.06.2018

   26 червня 2018 року відбулось засідання Громадської ради при Міністерстві  енергетики та вугільної промисловості України на якому розглянуто питання: «Тарифна політика НКРЕКП та її вплив на відтік висококваліфікованих кадрів із сектору атомної енергетики».

    

 

   На засіданні йшлося про проблемні питання формування тарифу на електроенергію, що виробляється атомними електростанціями України,  необхідне фінансування інвестиційних програм ДП НАЕК «Енергоатом», збереження кадрового потенціалу атомників, виконання робіт з модернізації та підвищення безпеки, закупівлю ядерного палива тощо.

   Учасники засідання наголосили на необхідності виваженої подальшої тарифної політики з урахуванням потреб галузі, європейської практики та перспективного розвитку ядерної енергетики.

    ДК «Ядерне паливо» на засіданні Громадської ради представляв в.о. заступника генерального директора Олександр Білан.Вгору