Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

24.04.2018

   Розроблений ДК «Ядерне паливо» спільно з ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та ДП «УкрНДПРІ промислової технології» інвестиційний проект «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей» 19 квітня 2018 року отримав позитивний експертний висновок департаменту інвестиційних проектів та підтримки розвитку Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

    Метою інвестиційного проекту є підвищення ефективності виробництва основної продукції ДП «СхiдГЗК» - уранового оксидного концентрату, за рахунок збільшення обсягів видобутку уранової руди на Новокостянтинівській шахті.

    Інвестиційний проект відповідає завданням і заходам Концепції Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 №943-р.

    Загальна вартість капітального будівництва пускового комплексу за інвестиційним проектом складає 2,6 мільярдів гривень. Фінансування будівництва об’єктів передбачається за рахунок залучених коштів і власних коштів ДП «СхідГЗК». Прогнозований дисконтований період окупності проекту– 5,5 років.

      За умови реалізації інвестиційного проекту відбудеться:

  • збільшення обсягів видобутку уранової руди до 500 тис. тонн на рік та, відповідно, збільшення виробництва уранового оксидного концентрату Новокостянтинівської шахти до 700 тонн на рік;

  • створення 163 нових робочих місць;

  • забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Кіровоградського регіону.

    Проект будівництва підприємства на базі запасів Новокостянтинівського родовища розроблений ДП «УкрНДПРІ промислової технології» у 1997 році. Проектом передбачено будівництво І каскаду підприємства та відпрацювання запасів родовища у горизонтах 120 – 480 м з річним видобутком гірничої маси біля 2 млн. тонн. Шахта Новокостянтинівська за забезпеченням запасами урану є найбільшим в Європі підприємством. Першу тонну руди шахта видала влітку 2008 року.Вгору