Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

На ДП «СхідГЗК» підведено підсумки виконання колективного договору за 2017 рік

11.04.2018

   6 квітня відбулась конференція трудового колективу ДП «СхідГЗК», яка завершила кампанію з підведення підсумків виконання Колективного договору за 2017 рік.

  На конференцію прибуло 138 делегатів з усіх підрозділів підприємства. В її роботі взяв участь голова Атомпрофспілки Валерій Матов, представники молодіжної та ветеранської організацій підприємства. До порядку денного конференції було включено такі питання:

  • про виконання колективного договору ДП «СхідГЗК» за 2017 рік;

  • про внесення змін і доповнень до Колективного договору та Правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства;

  • про внесення змін до складу комісії з трудових спорів.

   

   В цілому Колективний договір виконаний на 98,8%. Зобов’язання сторін щодо умов забезпечення повної продуктивності праці виконані лише на 94,4%. Це сталось внаслідок простою Інгульської та Смолінської шахт впродовж літа 2017 року через затримку з одержанням спеціальних дозволів на користування надрами. Положення розділу «Охорона праці» виконано на 96,7% внаслідок збоїв із забезпеченням працівників зимовим взуттям, які виникли через невиконання договірних зобов’язань постачальниками взуття.

   Делегати одноголосно затвердили Акт виконання Колективного договору за 2017 рік.

  У дебатах виступив генеральний директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін, який підвів підсумки виробничої діяльності підприємства за минулий рік та окреслив основні завдання колективу на 2018 рік.

  Голова первинної профспілкової організації ДП «СхідГЗК» Борис Філіппов зупинився на питаннях реалізації заходів соціального захисту працівників підприємства в 2017 році і презентував зміни та доповнення до Колективного договору ДП «СхідГЗК» на 2018-2019 роки та Правил внутрішнього трудового розпорядку. Основні зміни стосувалися приведення Колективного договору до вимог новоприйнятих державних законодавчих актів та адаптації  його до структури підприємства, Положення про преміювання.

   Генеральний директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін  надав відповіді на питання делегатів стосовно нової системи преміювання, підвищення рівня заробітної плати, проведеної на підприємстві оптимізації структури та чисельності працівників, здійснення заходів щодо підготовки до виведення з експлуатації Смолінської шахти у подальшому тощо.

 


Вгору