Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

На ДП «СхідГЗК» обговорили технічні пропозиції китайських партнерів щодо будівництва нової установки з виробництва сірчаної кислоти

29.09.2017

   З 25 по 28 вересня 2017 року на ДП «СхідГЗК» з робочим візитом перебували представники китайської компанії CIMM GROUP CO., Ltd, на чолі з генеральним директором Чжан Сяоміном та делегація ПАО «Укрхімпроект», яку очолював перший заступник генерального директора Олексій Алєщенко. Мета візиту – познайомитися з технологією виробництва сірчаної кислоти, обладнанням, технологічною схемою і виробничими дільницями сірчанокислотного цеху гідрометалургійного заводу ДП «СхідГЗК» (СКЦ ГМЗ), а також обговорення проекту будівництва нової установки з виробництва сірчаної кислоти.

   В ході візиту гості відвідали СКЦ ГМЗ, ознайомилися з підрозділом та його виробництвом, обговорили технічні пропозиції CIMM GROUP CO., Ltd  щодо будівництва нової установки потужністю 240 тис. тонн сірчаної кислоти на рік.

  ДП «СхідГЗК» поетапно реалізує заходи із зниження викидів сірчистого газу при виробництві сірчаної кислоти на СКЦ ГМЗ ДП «СхідГЗК». В рамках запланованих заходів, передбачено в період до 2021 року будівництво нової високоефективної енергозберігаючої установки з виробництва сірчаної кислоти.

 


Вгору