Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Продовжено термін дії спеціальних дозволів на користування надрами Мічурінського, Центрального та Ватутінського родовищ урану

01.09.2017

   28 серпня 2017 Державною службою геології та надр України продовжено державному підприємству «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» термін дії спеціальних дозволів на користування надрами Ватутінського і Центрального родовищ урану на 20 років та Мічурінського родовища урану на 15 років.

  Мічурінське та  Центральне родовища урану, що розташовані на околицях м. Кропивницький, відпрацьовуються Інгульською шахтою. Ватутінське родовище уранових руд, що розташоване у Маловисківському районі Кіровоградської області, відпрацьовується Смолінської шахтою.

   Щорічне виробництво уранового оксидного концентрату ДП «СхідГЗК» становить приблизно 1 тис. тонн при потребі українських АЕС у 2 тис. тонн урану.

  ДК «Ядерне паливо» висловлює подяку за дієву підтримку у вирішення питання із відновлення уранового виробництва на ДП «СхідГЗК» Кабінету Міністрів України, Міністерству енергетики та вугільної промисловості України, іншим міністерствам та центральним органам виконавчої влади, Кіровоградській обласній держадміністрації, Кіровоградській обласній раді, громадським організаціям та трудовому колективу ДП «СхідГЗК».Вгору