Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Постійний контроль і моніторинг підземних вод на дільницях діяльності ДП «СхідГЗК» виконує геологорозвідувальна партія № 2

23.08.2017

 

  На геологічну службу ДП «СхідГЗК», яка представлена ГРП-2, геологічними відділами шахт і управління, покладено важливі завдання, а саме геолого-економічна переоцінка залишкових запасів і дорозвідка

 флангів і глибоких горизонтів діючих родовищ. Також важливою складовою роботи є моніторинг якості підземних вод на дільницях СхідГЗК, який дає можливість спостерігати за їх рухом і хімічним складом.

  Геологорозвідувальна партія №2 ДП «СхіГЗК» діє в межах Програми з моніторингу підземних та поверхневих вод, що розроблена з метою дотримання «Вимог та умов безпеки (Ліцензійних вимог) провадження діяльності з переробки уранових руд», затверджених наказом Держатомрегулювання України №101 від 27.05.2015, а також вимог «Основних санітарних правил забезпечення радіаційної безпеки України».

   2017 рік для ГРП-2 ювілейний, колектив готується відзначити 70-річний ювілей з дня заснування підрозділу.

   У повному обсязі виконано липневий план робіт поточного року. У липні проведені гідрогеологічні роботи та моніторинг на дільницях спостереження ПВ-1 «Девладово» та ПВ-2 «Братське», відпрацьованих способом підземного вилуговування, в зоні спостереження гідрометалургійного заводу, Смолінської та Новокостянтинівської шахт, хвостосховища в балці «Щербаківська». За підсумками робіт складені акти виконаних робіт, підготовлені проби підземних і поверхневих вод, всі зібрані зразки направлені до Центральної пилогазодозиметричної лабораторії СхідГЗК для проведення хімічного і радіохімічного аналізів.

   


Вгору