Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

22 – 25 серпня 2018 року у підрозділах ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» відбулись святкові заходи з нагоди Дня шахтаря

30.08.2018

   22 – 25 серпня 2018 року у підрозділах ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» відбулись святкові заходи з нагоди Дня шахтаря за участю керівництва комбінату, голови Східної об'єднаної організації профспілки Б. Філіппова, першого заступника голови Кіровоградської РДА І. Демчука, міського голови Жовтих Вод В. Абрамова, першого заступника міського голови Кропивницького О. Грабенка, заступника голови Маловисківської райдержадміністрації Л. Синчука, голови Смолінської селищної ради М. Мазура.

  

   23 серпня у Жовтоводській міській раді пройшли збори територіальної громади Жовтих Вод з нагоди Дня Державного прапора, Дня Незалежності України, Дня міста та Дня шахтаря. Збори розпочалося урочистим підняттям прапорів України та Жовтих Вод перед будівлею Міської ради. Присутніх вітав міський голова В.Абрамов. Головний інженер ДП «СхідГЗК» В. Пухальський зі словами подяки звернувся до працівників та ветеранів-шахтарів, подякував за працю та відданість обраній справі.

    

   З нагоди професійного свята Дня шахтаря 169 працівників та ветеранів праці підприємства отримали нагороди Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, почесні грамоти та подяки місцевих органів влади та ДП «СхідГЗК».

    24 серпня делегація ДП «СхідГЗК» взяла участь у соціально-патріотичному проекті «Квітуча Україна», урочистостях до Дня Незалежності України та поклала квіти до пам’ятника Героям Визвольної війни українського народу 1648-1654 років.

   Відбулись святковий концерти професіональних та аматорських творчих колективів, пройшли спортивні змагання серед підрозділів підприємства з різних видів спорту,  ІІІ етап чемпіонату України Української мотоциклетної асоціації і ІV етап чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу.

    Вгору