Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

У відокремлених підрозділах ДП «СхідГЗК» триває кампанія з підведення підсумків виконання Колективного договору підприємства за 2017 рік

29.03.2018

   За підсумками зборів та конференцій  у відокремлених підрозділах ДП «СхідГЗК» підведено підсумки з виконання Колективного договору за 2017 рік. В цілому працівниками всіх підрозділів була надана позитивна оцінка виконання Колективного договору.

   Серед суттєвих зауважень в актах Інгульської та Смолінської шахт відзначено невиконання пункту Колективного договору, який стосувався забезпечення повної виробничої зайнятості. Невиконання даного пункту пов'язане із затримкою у прийнятті Держгеонадра рішення про продовження термінів дії спеціальних дозволів на користування надрами і, як наслідок,  простій двох шахт протягом трьох місяців.

   В ході обговорення також акцентувалася увага на підвищенні тарифних ставок і окладів у 2017 році. У цілому, рівень середньої заробітної плати працівників підприємства в 2017 році збільшився на 26% у порівнянні із середньою зарплатою за 2016 рік.

    В ході конференцій і зборів позитивно оцінені зміни  в структурі підприємства, формуванні нових окладів і тарифів, підходах до надбавок, доплат, системи преміювання працівників, які здійснено на підприємстві у березні 2018 року.  Запроваджена система підвищення постійної частини заробітної плати - тарифів і окладів, що є гарантією матеріальної захищеності працівників.

    У повному обсязі і вчасно адміністрацією ДП «СхідГЗК» були виконані зобов'язання по відрахуванню коштів на проведення культурно-масової, оздоровчої, спортивної роботи та на підтримку ветеранської організації підприємства. Надавалася матеріальна допомога працівникам підприємства на лікування.

   Всі зауваження, зміни і пропозиції, а також Акт про виконання Колективного договору за 2017 рік, будуть розглянуті на засіданні спільної робочої комісії сторін Колективного договору 6 квітня. В цей же день заплановано проведення конференції трудового колективу ДП «СхідГЗК», в ході якої буде надана оцінка виконанню зобов'язань сторін Колективного договору за 2017 рік, і затверджений Колективний договір на 2018-2019 роки.

 


Вгору