Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Італійські компанії зацікавлені співпрацювати в українському енергосекторі

23.03.2018

    22 березня 2018 року у Міненеровугілля під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Н. Бойко відбулась зустріч з представниками італійського бізнесу та Торгово-Промислової Палати України в Італії. Зустріч проведена в рамках бізнес-місії італійської делегації до України.

    Під час зустрічі обговорили пропозиції щодо інвестицій італійських компаній в енергетичну галузь України. Зокрема, представники Італії цікавились такими напрямками, як модернізація обладнання, проведення спільних навчань, утилізація відходів, будівництво нових об’єктів тощо.

    Наталія Бойко зазначила, що Уряд працює над створенням сприятливих умов для роботи іноземних інвесторів на українському енергетичному ринку.

    Присутні на зустрічі представники ДІЯР, ДК "Ядерне паливо" та фахівці Міненерговугілля поінформували про роботу атомно-промислового комплексу, імплементацію європейських вимог до поводження з ядерними відходами та створення сучасної нормативно-правової бази, яка відповідає міжнародним стандартам безпеки.

 


Вгору