Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

ДП «СхідГЗК» з робочим візитом відвідала делегація яку очолили в.о. державного секретаря Міненерговугілля, голова правління ДК «Ядерне паливо» Юлія Підкоморна, та голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков

27.02.2018

   22 лютого ДП «СхідГЗК» з робочим візитом відвідала делегація Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на чолі з Юлією Підкоморною, в.о. державного секретаря – директором департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи міністерства головою правління ДК «Ядерне паливо», Світланою Кульчицькою – заступником директора Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу та головою Державної інспекції ядерного регулювання України – Григорій Плачков.

   Делегацію зустрічали генеральний директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін та його заступники, голова профкому Борис Філіппов, начальники відділів управлінь, провідні фахівці підприємства. Програма візиту була багатогранною, насиченою та спрямованою на ознайомлення з діяльністю      ДП «СхідГЗК», з видобутком та переробкою уранової руди, виготовленням уранового концентрату. Під час презентації підприємства делегація мала можливість ознайомитися з його структурою, основними напрямками діяльності, виробничими потужностями. Також генеральний директор акцентував увагу на реалізації спільних з ДК «Ядерне паливо» заходів щодо зниження собівартості готової продукції та підвищення ефективності виробництва. Окремо Олександр Сорокін зупинився на проблемних питаннях, у вирішенні яких необхідна підтримка Міненерговугілля та Державної інспекції: затвердження програми розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2020 року, підтримка з боку держави, що дасть можливість розвивати Новокостянтинівську шахту та гафнієве виробництво, вирішення питань передачі об’єктів культури та фізкультури і спорту у власність Жовтоводської громади.

   

   

   Юлія Підкоморна у своєму виступі відзначила, що нинішня зустріч дуже важлива, оскільки Міністерство має знати чим живе підприємство та подякувала за теплий прийом. Завірила, що з боку Міненерговугілля буде підтримка у вирішенні нагальних питань ДП «СхідГЗК».

   Григорій Плачков відзначив можливі зміни законодавчої бази щодо управління державними підприємствами та ліцензуванні їх видів діяльності. Голова профкому ДП «СхідГЗК» Борис Філіппов акцентував увагу на тісній взаємодії з адміністрацією підприємств у вирішенні всіх виробничих та кадрових питань задля забезпечення розвитку підприємства.

   

   Учасники візиту відвідали гідрометалургійний завод та ознайомилися з технологією прийому та переробки уранової руди. Побували на 4 дільницях заводу: вагоноперекид, млинове відділення, відділення сорбції, склад готової продукції.

   В ході ознайомлення з роботою Новокостянтинівської шахти здійснено спуск в шахту на горизонт –300 м. Всі учасники візиту мали можливість ознайомитися з підземними гірничими виробками, видобутком уранової руди та поверхневим комплексом шахти.Вгору