Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

На ДП «СхідГЗК» затверджено Комплексну програму поліпшення стану охорони праці на 2018 рік

24.01.2018

   З метою підвищення рівня охорони праці, створення належних і безпечних умов праці, запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням на виробництві, на ДП «СхідГЗК» затверджена Комплексна програма поліпшення стану охорони праці на 2018 рік.

   Документ передбачає ряд профілактичних заходів, проведення навчання персоналу з питань охорони праці, проведення атестації робочих місць за умовами праці та обов’язкових періодичних медичних оглядів, заходи із запобігання виникненню професійних захворювань і виконання превентивних заходів з метою зниження виробничого травматизму.

   До програми також увійшли заходи з поліпшення стану протипожежного захисту та безпечного виконання робіт в електроустановках, участь у галузевих науково-практичних конференціях, нарадах-семінарах, виставках, презентаціях з питань охорони праці й культури виробництва.

   Передбачено розробку заходів з підготовки впровадження на ДП «СхідГЗК» системи OHSAS-18001 «Система управління гігієною та безпекою праці». Окремий блок заходів приурочений питанням фінансування заходів з охорони праці, роботі постійно діючих комісій з охорони праці та промислової безпеки, забезпеченню належного контролю за організацією охорони праці та застосуванню матеріального стимулювання керівників і персоналу у разі дотримання вимог з охорони та забезпечення безпечних умов праці.

 


Вгору