Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

На гідрометалургійному заводі ДП «СхідГЗК» реалізуються заходи, спрямовані на вдосконалення виробничого процесу

23.01.2018

   Впродовж минулого року на гідрометалургійному заводі підприємства виконано ряд ремонтних робіт, спрямованих на вдосконалення виробничого процесу. Проведено ремонт котла-утилізатора в сірчанокислотному цеху. Силами ремонтно-механічного заводу підприємства виготовлений газовий теплообмінник установки СК-46. Продовжується будівництво складського збірника кислоти №1, що дасть можливість покращити режим роботи цеху.

   В цеху основного виробництва гідрометалургійного заводу ДП «СхідГЗК» розпочато запровадження заходів з модернізації обладнання відділення автоклавного вилуговування. На підприємство доставлені фасонні вироби, футеровані базальтом.  Заміна існуючих переливних ліній автоклавів, які виготовлені з титану, на футеровані базальтом  дозволить зменшити витрати без погіршення технічних характеристик.

    По сірчанокислотному виробництву за 2017 рік на капітальний ремонт видатки становили 10,3 млн. грн., а поточних ремонтів виконано на 11,3 млн. грн. По урановому виробництву в минулому році проведено капітальних ремонтів на суму 3,3 млн. грн., поточних – на 31,3 млн. грн.

  

 


Вгору