Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

ДП «СхідГЗК» виконує свої зобов'язання, визначені Меморандумами про співпрацю та партнерство з місцевими органами влади

18.10.2017

   ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»  на постійній основі здійснює оцінку впливу діяльності урановидобувних підприємств  на навколишнє середовище, що передбачено  заходами Меморандуму про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК» і ДК «Ядерне паливо» з Кіровоградською міською радою та Меморандуму про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК» і ДК «Ядерне паливо» з Кіровоградською облдержадміністрацією та облрадою.

Станом на 1 жовтня за підсумками моніторингу встановлено:

   На території зони спостереження Смолінської шахти  відзначаються рівні гамма-випромінювання  в межах  0,12- 0,28 мкЗв/год, що відповідає коливанням природного радіаційного фону території Маловиськівського району.

  На більшій частині території промислового майданчика Смолінської шахти значення потужності еквівалентної дози змінюються в незначних межах і становлять 0,17- 4,2 мкЗв/год, тобто не перевищують норм для промислових майданчиків.

   На території зони спостереження Інгульської і Центральної шахт значення потужності еквівалентної дози становлять 0,13-0,21 мкЗв/год, що відповідає коливанням природного радіаційного фону території Кіровоградського району.

   На більшій частині території проммайданчика Інгульської шахти значення потужності еквівалентної дози змінюються в незначних межах і становлять 0,10- 0,179 мкЗв/год, тобто не перевищують припустимої дози.

    На більшій частині території промислового майданчика Новокостянтинівської шахти значення потужності еквівалентної дози змінюються в незначних межах і становлять 0,16- 6,45 мкЗв/год, тобто не перевищують припустимої для промислових майданчиків.

  На території зони спостереження шахти  відзначаються рівні гамма-випромінювання  в межах  0,12- 0,13 мкЗв/год, що відповідає коливанням природного радіаційного фону території Маловисківського району.

   Меморандуми про співпрацю та партнерство ДК «Ядерне паливо» і ДП «СхідГЗК» з Кіровоградською облдержадміністрацією і облрадою та Кіровоградською міською радою підписано 24 червня  2017 року.

  Підписання Меморандумів спрямоване на співпрацю підприємств та органів місцевої влади у сфері впровадження соціальних та екологічних заходів та сприятиме подальшому розвитку Кіровоградського регіону, створенню сприятливих умов для місцевих громад та роботи підрозділів ДП «СхідГЗК», що розташовані в Кіровоградській області.

   ДП «СхідГЗК» і надалі буде інформувати громадськість про виконання Меморандуму та результати досліджень стану навколишнього середовища на території Кіровоградського регіону, де здійснюють свою виробничу діяльність підрозділи підприємства.

 


Вгору