Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

Делегація України на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України бере участь у 61-й сесії Генеральної Конференції МАГАТЕ

19.09.2017

   18 вересня, відбулось відкриття 61-ї сесії Генконференції МАГАТЕ. Згідно з програмою перебування у Відні та участі у заході, заплановано низку зустрічей Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.

   Зокрема, Міністр провів зустріч із заступником Департаменту енергетики Єврокомісії Томасом Герассімосом, під час якої обговорили питання щодо ядерної безпеки на АЕС, незалежності органу регулювання ядерної безпеки, впровадження заходів з модернізації безпеки за результатами стрес-тестів ЄС в Україні, стійкість електромережі тощо.

   Також заплановано зустрічі з Головою Комісії ядерного регулювання США Кристиною Свиницьки, Міністром енергетики Казахстану Канатом Базумбаєвим, Генеральним директором Австралійського бюро гарантій та нерозповсюдження Робертом Флойдом з метою обговорення низки питань співробітництва в атомно-промисловому комплексі.

   Делегація України взяла участь у заході, присвяченому 20-річчю прийняття Об'єднаної конвенції про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та безпекою поводження з радіоактивними відходами.

   Глава української делегації Ігор Насалик виступив на загальних дебатах сесії.

   До складу української делегації увійшли в.о. державного секретаря Міненерговугілля України Юлія Підкоморна, директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля Григорій Плачков, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, генеральний директор ДК «Ядерне паливо» Сергій Дробот, представники Держатомрегулюваня та інші.

 


Вгору