Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 289-30-00

ДП «СхідГЗК» і Жовті Води – одна доля, одна історія

29.08.2017

   Під таким гаслом в м.Жовті Води 26-27 серпня відбулися заходи приурочені Дню шахтаря та 60 річниці з дня набуття селищем Жовта Ріка статусу міста обласного підпорядкування.

  В рамках програми святкування пройшли традиційний мотокрос, спортивні змагання з футболу та волейболу, виставки арт-майстрів та військово-польового арту «Ні –війні!». Урочисті збори громади відбулися 26 серпня у Парку слави. Жовтоводський міський голова Володимир Абрамов привітав усіх зі святами та нагадав, що без ДП «СхідГЗК» не існувало б міста, оскільки саме комбінат дав старт новій епосі розвитку селища Жовта Ріка вже у статусі міста.

  

   З вітальним словом до громади звернувся в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Юрій Шмельов, який зазначив, що для жовтоводців вислів «Місто шахтарської слави» - це не просто слова, адже з шахтарською працею пов’язані традиції багатьох жовтоводських сімей. Також привітав ветеранів комбінату з Днем шахтаря, які віддали урановій промисловості десятки років і з честю передали естафету та свій досвід молодим гірникам. Ю. Шмельов акцентував увагу, що ДП «СхідГЗК» є містоутворюючим підприємством: «Сьогодні комбінат - це 3000 робочих місць для жовтоводців, 40% складової бюджету Жовтих Вод, надійний соціальний партнер, який не залишається осторонь від вирішення питань місцевого значення. А ветеранська, молодіжна та профспілкова організації ДП «СхідГЗК» є стрижнем громадських організацій в місті».

  

   В ході свята за високий професіоналізм, трудові досягнення, особистий внесок в розвиток гірничо-видобувної промисловості та з нагоди Дня шахтаря більш як 15 працівників та ветеранів комбінату отримали державні, міністерські, обласні та місцеві нагороди. В цілому по підприємству до Дня шахтаря отримали нагороди і відзнаки 209 осіб, у тому числі:

  • Почесною грамотою Верховної Ради України – 7 осіб;

  • Нагрудним знаком «Шахтарська слава» І - ІІІ ступеню – 13 осіб;

  • Почесною грамотою та грамотою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України – 4 особи.

   Заходи завершились чудовим концертом за участю артистки Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького Олесі Бушмакіної, заслуженої артистки, солістки ансамблю ЗСУ, президента Асоціації естрадних діячів мистецтв України Крістіни Охітви та талановитих жовтоводських артистів і художніх колективів та фаєр-шоу.

    

 Вгору