Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

ДП «СхідГЗК» отримало свідоцтво на відповідність контейнерів КО для перевезення уранового оксидного концентрату вимогам міжнародних та національних регламентів з перевезення небезпечних вантажів.

10.07.2018

     Ремонтно-механічний завод ДП «СхідГЗК» провів щорічні випробування контейнерів КО для перевезення уранового оксидного концентрату на відповідність вимогам Рекомендацій ООН з перевезення небезпечних вантажів, Міжнародного Кодексу морських перевезень шкідливих вантажів, інших міжнародних нормативів та стандарту ГОСТ 26319. Випробування були проведені відокремленим структурним підрозділом «Українське вантажне бюро» ДП «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України».

       За підсумками випробувань контейнери КО допущені до перевезення твердих небезпечних вантажів різними видами транспорту, про що видано відповідне Свідоцтво.

    Контейнери КО виготовляються ремонтно-механічним заводом ДП «СхідГЗК» і призначені для перевезення готової продукції підприємства – уранового оксидного концентрату.

 


Вгору