Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

На ДП «СхідГЗК» приймали учасників міжнародної геологічної екскурсії «Уран-торієві родовища Центрально-української уранової провінції»

04.07.2018

     3 липня Смолінська та Інгульська шахти ДП «СхідГЗК» приймали учасників міжнародної геологічної екскурсії «Уран-торієві родовища Центрально-української уранової провінції». Захід відбувся за підтримки МАГАТЕ та за сприяння ДК «Ядерне паливо», Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім.М.П.Семененка НАН України.

     В заході взяли участь фахівці та науковці з геології урану, ядерних наук і технологій провідних університетів та інститутів Франції, Естонії, Китаю, Ірану, Індії, Австралії, Кенії, Еквадору та України.

   

   

   Група, що побувала з екскурсією на Інгульській шахті, ознайомилася з геологічною будовою Мічурінського уранового родовища і процесом видобутку руди за технологією блокового вилуговування, відвідала поверхневий комплекс шахти.

    На Смолінській шахті гості ознайомилися з технологією видобутку руди на Ватутінському родовищі, роботою рудозбагачувальної фабрики, відвідали полігон купного вилуговування.

     Дана екскурсія дала можливість міжнародним науковцям не тільки ознайомитися з технологіями видобутку уранової руди на ДП «СхідГЗК», а і обмінятися науковим і практичним досвідом з колегами.Вгору