Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

4 червня 2018 року підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю і партнерство між ДК «Ядерне паливо», ТОВ «ЕПІРОК УКРАЇНА»

06.07.2018

   4 червня 2018 року підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю і партнерство між ДК «Ядерне паливо», ТОВ «ЕПІРОК УКРАЇНА» (офіційний представник шведської компанії Atlas Copco) і Жовтоводським промисловим коледжем Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара про підготовку на базі коледжу кваліфікованих фахівців з експлуатації та обслуговування гірничошахтної техніки.

   Даний документ став одним із кроків у виконанні зобов'язань, взятих керівництвом ДК «Ядерне паливо» і ДП «СхідГЗК» у підписаному в лютому нинішнього року Меморандумі, де третьою стороною виступив Жовтоводський промисловий коледж. Йдеться про підготовку на базі коледжу фахівців для підприємств Концерну, в першу чергу для СхідГЗК.

   На підприємствах гостро стоїть питання організації процесу обслуговування і експлуатації обладнання імпортного виробництва. Сторони впевнені, що співпраця в рамках Меморандуму виведе підготовку фахівців певних напрямків на новий рівень. Зокрема, ТОВ «ЕПІРОК УКРАЇНА», що має позитивний досвід подібної співпраці, планує створити на базі коледжу відповідну навчально-методичну базу для навчання студентів, відкрити для них доступ до онлайн-навчання, організовувати стажування для працюючих фахівців на підприємствах України, Швеції, Німеччини та Китаю.

 


Вгору