Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

2 травня пройшла зустріч представників Кропивницької міської ради на чолі з міським головою А. Райковичем з директором Інгульської шахти ДП «СхідГЗК» Олександром Піциком.

08.05.2018

     На зустрічі  розглянуто питання виконання Меморандуму про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК», ДК «Ядерне паливо» та Кропивницькою міською радою.

    Олександр Піцик інформував присутніх про заходи, що здійснює адміністрація шахти та які спрямовані на поліпшення умов праці працівників, запровадженню новітніх технологій, закупівлі сучасного обладнання, що впливає на економічні показники підприємства та сприяє надходженню коштів на виконання програм, передбачених підписаним Меморандумом.

   

     В рамках Меморандуму ДП «СхідГЗК» бере участь у місцевих програмах поліпшення екологічного стану міста Кропивницький, завершує реалізацію комплексу заходів з підвищення ефективності роботи установки очищення шахтних вод, здійснює моніторинг впливу виробничої діяльності Інгульської шахти на навколишнє середовище, бере участь у фінансуванні проведення протирадонових заходів, у тому числі в закладах освіти. Виділено кошти та буде проведено висадку дерев на відвалах Інгульської шахти. Виконано науково-дослідницьку роботу і проект розчищення русла р. Біянки.

    На завершення зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю та широке інформування мешканців міста про діяльність підприємства та виконання заходів Меморандуму.

   Меморандум про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК», ДК «Ядерне паливо», Кіровоградською обласною радою та облдержадміністрацією підписаний сторонами 24 червня 2017 року та спрямований на мінімізацію негативного впливу виробничих об’єктів ДП «СхідГЗК» на навколишнє середовище населених пунктів Кіровоградської області.

 


Вгору