Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

На ДП «СхідГЗК» в ході спеціальних об’єктових тренувань відпрацювали дії з ліквідації виливу небезпечної хімічної речовини на хімічно-небезпечному об’єкті

03.05.2018

     27 квітня на складі кислот гідрометалургійного заводу проведено спільне об’єктове тренування на тему: «Організація дій спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації на складі хімічно-небезпечного об’єкту. Порядок взаємодії з аварійно- рятувальними Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

       За легендою тренувань в результаті корозії матеріалу відбулося руйнування резервуара об’ємом 600 м3 з сірчаною кислотою з подальшим виливом кислоти у піддон. Під час умовної аварії дозувальник знаходився поблизу резервуару, в результаті чого кислота потрапила на його одяг і він отримав опіки.

    

    

      В ході тренування була відпрацьована постановка водяної завіси силами 38-ої та 39-ої державних пожежно-рятувальних частин для локалізації аварійної ситуації в результаті виливу небезпечної хімічної речовини. Бійцями підрозділу Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України було здійснено розвідку місця виникнення надзвичайної ситуації, аналіз стану повітря та евакуйовано з небезпечної зони умовно постраждалого, якому негайно було надано невідкладну медичну допомогу спільно з медичною службою.

     На нараді з підведенням підсумків тренувань відмічено злагоджені і чітко відпрацьовані дії персоналу й успішне виконання практичних завдань всіма учасниками тренування та високий рівень підготовки, надані методичні і практичні рекомендації щодо удосконалення роботи керівництва і персоналу складу кислот ГМЗ з питань цивільного захисту.

      Тренування проведено з метою забезпечення сталого функціонування підрозділів підприємства, недопущення аварійних та інших надзвичайних ситуацій, а у разі їх виникнення - оперативну локалізацію, усунення та мінімізацію можливих негативних наслідків.

 


Вгору