Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Працівники ДП «СхідГЗК» взяли участь у заходах, приурочених до 32-ої річниці Чорнобильської трагедії

27.04.2018

     26 квітня у місті Жовті Води відбувся мітинг з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії. Мітинг-реквієм з вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбувся у Парку Слави біля Пам’ятного знаку жовтоводцям за проявлені мужність та героїзм при виконанні завдань Батьківщини. Участь у мітингу взяли ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, вдови ліквідаторів, очільники Жовтих Вод, народний депутат України О. Кришин, депутати міської ради, делегації підприємств, організацій, установ міста, учнівська та студентська молодь. Зі словами вдячності до присутніх звернулись міський голова В. Абрамов, народний депутат О. Кришин, голова міського осередку громадської організації ліквідаторів А. Кравцов.

    

    

     Присутні поклали квіти до монументу та вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів, що вже пішли з життя.

   Понад 900 жовтоводців брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС не тільки в якості будівельників, а і поварів, медичних працівників, слюсарів, електриків, зварювальників, водіїв та інших. Вже 21 травня 1986 року першими від Жовтих Вод до Чорнобиля було направлено 240 будівельників Жовтоводського управління будівництва.

    Вагомий внесок в процес ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зробив колектив ДП «СхідГЗК». В зону ліквідації були направлені працівники шахт, гідрометалургійного заводу, центральної наукової дослідницької лабораторії автоматики, центральної лабораторії контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, ремонтно-механічного заводу, автотранспортного господарства. На сьогодні в підрозділах підприємства працює 56 ліквідаторів, на обліку у ветеранській організації ДП «СхідГЗК» перебуває 76 осіб.Вгору