Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Дніпродзержинський хімічний завод ДП «СхідГЗК» виконав планові показники з виробництва лігатури гафній-нікель у 2017 році

11.01.2018

   За підсумками 2017 року Дніпродзержинський хімічний завод виконав річну програму з виробництва лігатури гафній-нікель на 101,1%. Випущено 9,7 тонн лігатури і реалізовано продукції на суму 91 млн. грн.

  Одночасно з випуском готової продукції протягом року виконувався комплекс робіт з капітальних ремонтів та модернізації технологічного та енергетичного обладнання. Здійснені заміна гріючої камери установки упарювання нітратних розчинів гафнію, реконструкція барабанної печі на операції отримання тетрафториду гафнія, вузла компресії стисненого повітря і електропарогенератора. Реалізація цих заходів дозволила стабілізувати роботу технологічного виробництва, забезпечити необхідну якість продукції, знизити питомі енерговитрати.

   У планах на 2018 рік - освоєння виробництва лігатури гафній-нікель з альтернативної сировини, збільшення обсягів виробництва продукції, здійснення заходів із економії матеріальних та фінансових ресурсів.

   Гафній-нікелева лігатура застосовується при виробництві жароміцних сплавів для потреб газотурбобудування, авіаційної та космічної техніки.

 


Вгору