Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Представники ДП «Схід ГЗК» взяли участь у мітингу-реквієм з нагоди вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

18.12.2017

   Традиційно цей захід проходить біля Пам’ятного знаку жовтоводцям за проявлені мужність і героїзм при виконанні завдань Батьківщини у День ліквідатора, 14 грудня. Цього дня учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадували про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

   Представники міської влади, ДП «СхідГЗК», міської ради ветеранів, міської організації «Союз Чорнобиль Україна», установ міста, учасники ліквідації аварії та пересічні жовтоводці поклали квіти до Пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Всі, хто брав слово на мітингу, говорили, що очевидці тієї страшної трагедії мають проводити активну патріотично-виховну роботу з молоддю, розповідати їм факти 30-річної давнини, щоб зберегти правдиву історію для нащадків. За вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, активну громадську позицію орденом Герой Чорнобиля були нагороджені 17 членів міської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».

    На ДП «СхідГЗК» працюють 56 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, 76 ліквідаторів перебувають на обліку у ветеранській організації підприємства.

 


Вгору