Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

ДП «СхідГЗК» виконує заходи Меморандуму про співпрацю та партнерство

04.12.2017

    Меморандум про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК», ДК «Ядерне паливо», Кіровоградською обласною радою та облдержадміністрацією підписаний сторонами 24 червня 2017 року та спрямований на мінімізацію негативного впливу виробничих об’єктів ДП «СхідГЗК» на навколишнє середовище населених пунктів Кіровоградської області.

     З метою оцінки сейсмічного впливу вибухових робіт на об’єкти денної поверхні, в листопаді 2017 року Криворізьким національним університетом виконані інструментальні виміри сейсмічної інтенсивності при проведенні вибухових робіт в умовах шахти «Центральна».  

    Згідно з планом робіт, проведено аудит впливу діяльності хвостосховища у балці «Щербаківська» на довкілля та атмосферне повітря навколо Інгульської шахти.

    В рамках реалізації  місцевих програм Кіровоградщини та з метою поліпшення якості  очистки шахтних вод, виконані роботи з реконструкції технологічних трубопроводів і запірної арматури в насосній станції на вузлі очистки шахтних вод Інгульської шахти.

    Постійно здійснюється моніторинг якості вод поверхневих водних об’єктів в місцях скиду очищених шахтних вод уранових шахт ДП «СхідГЗК».

   За останніми даними скид здійснюється відповідно до затверджених граничнодопустимих скидів. Внаслідок скиду відбувається незначне підвищення у поверхневих водах вмісту хімічних та радіоактивних компонентів, пов’язаних з сезонними природними коливаннями.  У всіх населених пунктах у воді джерел господарсько-питного водопостачання активність урану природного не перевищує рівні дії для природних радіонуклідів, визначених Нормами радіаційної безпеки України (НРБУ-97).

 


Вгору