Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

23 листопада у Києві відбувся II Пленум Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України.

28.11.2017

   У роботі Пленуму взяли участь профспілковий актив і соціальні партнери: керівники підприємств ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу, представники профільних міністерств та відомств, громадських організацій. Державний концерн «Ядерне паливо» представляв генеральний директор Сергій Дробот. Головував на Пленумі Голова Атомпрофспілки Валерій Матов.

   

   

   На засіданні йшлося про здобутки та проблеми атомної енергетики, атомної промисловості, ЧАЕС та чорнобильської зони відчуження.

   У своєму виступі Сергій Дробот висловив подяку солідарній та  активній позиції профспілок для  отримання спеціального дозволу на користування надрами  на Ватутінському, Центральному та Мічурінському родовищах.

  Сергій Дробот акцентував увагу присутніх на необхідності формування державної політики, спрямованої  на забезпечення ефективного розвитку атомно-промислового комплексу. Відповідний план заходів з реалізації Концепції Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2020 року розроблено та направлено на погодження центральним органам виконавчої влади. Доповідач висловив надію, що до кінця 2017-го року план заходів буде схвалено Кабінетом Міністрів України, що дасть змогу прийняти програму розвитку.

   Голова Східної об’єднаної організації профспілки Борис Філіппов озвучив першочергові завдання, які стоять перед колективом ДП «СхідГЗК» та акцентував увагу на необхідності формування ефективної державної політики для забезпечення функціонування галузі. 

   Висловлені на Пленумі думки, пропозиції та зауваження будуть опрацьовані і враховані при прийнятті рішень, постанов та рекомендацій Атомпрофспілки.

 


Вгору