Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Подяка Прем’єр-міністра України вручена т.в.о. генерального директора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Віктору Пухальському

23.11.2017

   Подякою Прем’єр-міністра України відзначений Віктор Пухальський за значний особистий внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. 17 листопада 2017 року високу відзнаку Віктору Миколайовичу вручив генеральний директор ДК «Ядерне паливо» Сергій Дробот.

   Віктор Миколайович Пухальский - головний інженер ДП «СхідГЗК», кандидат технічних наук, на сьогоднішній день тимчасово виконує обов'язки генерального директора підприємства.

  

   Вся його трудова діяльність пов'язана з уранодобувною промисловістю і атомною енергетикою. Більше 20-ти років він працював в ДП «УкрНДПРІ промтехнології» і Науково-технічному центрі комплексного поводження з радіаційними відходами.

   З 1999 року працює на ДП «СхідГЗК», а з 2008-го року  - головним інженером підприємства. Поле його діяльності включає питання реконструкції і технічного переоснащення діючого виробництва, запобігання шкідливого впливу виробництва на навколишнє середовище, дбайливого використання природних ресурсів, створення безпечних умов праці і підвищенню культури виробництва тощо.

В грудні 2012 року В.М.Пухальський захистив дисертацію на тему: «Забезпечення стійкості конструкційних елементів камерних систем розробки уранових родовищ під охоронюваними об'єктами» та отримав наукову ступінь кандидата технічних наук.

 


Вгору