Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Міненерговугілля окреслило напрямки співпраці з Китайською Народною Республікою в атомно-промисловому комплексі

07.11.2017

   1 листопада 2017 року у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головуванням Міністра Ігоря Насалика відбулась зустріч із представниками Китайського агентства з атомної енергії та енергетичного сектору КНР. Від ДК «Ядерне паливо» у зустрічі взяли участь генеральний директор Сергій Дробот та радник генерального директора Олександр Білан.

    

   Під час зустрічі обговорено питання співпраці в ядерній енергетиці та атомно-промисловому комплексі.

   Міністр Ігор Насалик зазначив, що Президентом України визначено розширення співпраці з Китайською Народною Республікою як стратегічне завдання та поінформував про можливості паливно-енергетичного комплексу України для залучення інвестицій.

   Ігор Насалик також зазначив, що Концепцією Державної цільової економічної програми розвитку підприємств атомно-промислового комплексу на період до 2020 року передбачено реалізацію проектів із збільшення видобутку урану. «У нас широкий спектр можливостей для спільної реалізації проектів», - наголосив Ігор Насалик.

    Китайська сторона поінформувала про можливості китайських компаній щодо залучення інвестицій в енергетичний комплекс України. Зокрема, йшлося про досвід з видобування урану, будівництва енергоблоків АЕС, залучення нових китайських технологій тощо.

    Сторони домовились створити спільну робочу групу для опрацювання та підготовки пропозицій стосовно укладення міжурядової угоди у сфері використання ядерної енергії та рамкових документів, необхідних для взаємовигідної співпраці між українськими та китайськими партнерами.

    «Міністерство забезпечить комфортні умови для ділових партнерських відносин» - підсумував Міністр Ігор Насалик.

 


Вгору