Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Візит делегації ДК «Ядерне паливо» до Китайської Народної Республіки

01.11.2017

    З 23 по 25 жовтня 2017 року відбувся візит делегації ДК «Ядерне паливо» у складі генерального директора Сергія Дробота та радника генерального директора Олександра Білана до Китайської Народної Республіки.

   

   В рамках візиту проведено переговори з керівництвом державної компанії  China National Nuclear Corporation (СNNС), China Nuclear Energy Industry Corporation (CNEIC) та державним банком China Development Bank  (CDB) з обговорення протокольних питань відносно подальших кроків в розвитку атомно-промислового комплексу та співробітництва в сфері залучення CDB  до фінансування (кредитування) проектів видобування та переробки уранової руди для потреб України, а саме: реалізації інвестиційного проекту на базі Новокостянтинівської шахти Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

    За результатами переговорів сторонами визначені пріоритетні напрямки подальшого співробітництва.

   Основні напрями реалізації спільних проектів з розвитку урановидобувного виробництва були визначені раніше  на зустрічі 15 травня 2017 року під головуванням першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Г. Карп за участю представників Міненерговугілля, ДК «Ядерне паливо», ДП «СхідГЗК», CNNC, CNEIC та China Nuclear Fuel Corporation, які входять до складу корпорації CNNC. Сторони підтвердили зацікавленість у реалізації інвестиційного проекту на базі Новокостянтинівської шахти ДП «СхідГЗК», який має важливість для економіки обох країн.

 


Вгору