Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Центральна пилогазодозиметрична лабораторія ДП «СхідГЗК» 60 років стоїть на сторожі навколишнього природного середовища і здоров'я працівників підприємства

19.08.2017

   Центральна пилогазодозиметрична лабораторія ДП «СхідГЗК» готується відзначити 60-ти річний ювілей.

  Сьогодні ЦПГДЛ представлена двома структурними одиницями - це санітарна лабораторія і група радіаційного контролю і радіаційно-екологічного моніторингу гідрометалургійного заводу. Колектив Центральної лабораторії виконує роботи з контролю умов праці на робочих місцях, включаючи розташовані в підземних умовах шахт, у виробничих приміщеннях і спорудах, а також здійснює контроль стану навколишнього середовища, включаючи стаціонарні джерела промислових викидів.

    За підсумками роботи семи місяців поточного року виробничі завдання, з урахуванням виконання оперативних, позапланових завдань, виконані на 108,4%.

   Лабораторія пройшла аудит на технічну компетентність за 19-ми напрямами діяльності і більш ніж за 200-ми контрольованими факторами. Направлено пакет документів на отримання дозволу МОЗ України на ведення досліджень умов праці на робочих місцях, що атестуються в структурних підрозділах підприємства (дослідження шкідливих хімічних речовин, радіаційних чинників, факторів важкості та напруженості праці).

    Свою історію Центральна пилогазодозиметрична лабораторія ДП «СхідГЗК» веде з 1 вересня 1957 року. Основними завданнями її виробничої діяльності є:

  • контроль умов праці на робочих місцях працівників структурних підрозділів підприємства в частині визначення шкідливих хімічних речовин і радіаційно-небезпечних факторів;

  • радіаційно-екологічний моніторинг об'єктів навколишнього природного середовища, включаючи території промислових майданчиків підрозділів підприємства, санітарно-захисні зони і зони спостереження, території раніше відпрацьованих (ліквідованих) ділянок підземного свердловинного вилуговування;

  • контроль якості дезактивації залізничного рухомого складу, автотракторної техніки, металобрухту і територій ліквідованих ділянок з радіаційними технологіями.

   Лабораторія виконує роботи соціального та природоохоронного плану, а це запорука здоров'я працівників підприємства.

 


Вгору