Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

15 серпня 2017 року на ДП «СхідГЗК» відбулася нарада з обговорення стану охорони праці підрозділів підприємства.

16.08.2017

   15 серпня на ДП «СхідГЗК» в режимі відео конференції за участю спеціалістів ДК «Ядерне паливо» відбулася нарада з керівниками, головними інженерами та працівниками служби охорони праці підрозділів підприємства. В ході наради, під головуванням заступника генерального директора ДП «СхідГЗК» з охорони праці Надії Войскової.

   На нараді підведені підсумки роботи служби охорони праці ДП «СхідГЗК», проаналізовано стан виробничого травматизму та характерні порушення вимог з охорони праці, виявлених в ході комплексних та цільових перевірок підрозділів комбінату за ІІ квартал та липень 2017 року.

   Не дивлячись на реалізацію комплексу заходів з профілактики виробничого травматизму та проведену роботу по покращенню умов праці на підприємстві за 6 місяців поточного року зареєстровано 8 нещасних випадків (аналогічний період 2016 – 4). На нараді заслухані працівники служб охорони праці підрозділів, де сталися нещасні випадки, проаналізовані причини, що привели до негативних наслідків.

   Також було обговорено питання забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту, організації навчання працівників підрозділів з питань охорони праці. Під час наради проаналізовано хід виконання протокольних доручень наради щодо обговорення стану охорони праці на ДП «СхідГЗК», яка відбулася 14 липня під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота.

   За підсумками обговорення надані протокольні доручення керівникам підрозділів, спеціалістам з охорони праці щодо усунення недоліків, покращення стану профілактичної роботи з охорони праці та виробничого травматизму, планування роботи на 2018 рік та розроблення дієвого алгоритму організації ефективного навчання працівників підрозділів комбінату з питань охорони праці.

 


Вгору