Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

VIII міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми уранової промисловості»

08.08.2017

   З 3 по 5 серпня 2017 року в Астані пройшла VIII Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми уранової промисловості».

   Міжнародна науково-практична конференція, присвячена актуальним проблемам уранової промисловості. Захід організовано Національною атомною компанією «Казатомпром». На конференцію прибули понад 200 учасників з 14 країн світу, серед яких представники таких великих компаній світової атомної галузі як Uranium One Group, Areva Mines, ЮрАзия Энерджи Холдингс Лтд, OECD Halden Reactor Project та інші.

  

  З вітальним словом від імені голови правління АТ «НАК «Казатомпром» Аскара Жумагаліева до учасників конференції звернувся головний директор з виробництва Бауржан Ібраєв. Доповідач зазначив, що загальносвітова тенденція розвитку атомної індустрії і уранової промисловості передбачає необхідність інтеграції світових ядерних компаній, вчених і висококваліфікованих фахівців атомної індустрії і уранової промисловості в науково-технічній сфері. З цією метою компанія «Казатомпром» один раз в два роки проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми уранової промисловості».


   Ключові теми для обговорення на секційних засіданнях Конференції  це - розширення і зміцнення уранової мінерально-сировинної бази, сучасних методів її прогнозування і розвідки, 

питання підвищення ефективності та інтенсифікації технології підземного вилуговування урану, технології та актуальні проблеми дореакторного ядерно-паливного циклу - конверсія, виробництво ядерного палива, ресурси та ефективні технології виробництва рідкісних, рідкісноземельних металів і високотехнологічної продукції на їх основі, а також безпечне функціонірованіе підприємств атомної галузі і управління техногенними відходами та інше.

   У роботі Конференції взяла участь делегація від підприємств атомно-промислового комплексу України на чолі з генеральним директором ДК «Ядерне паливо» Сергієм Дроботом.

 


Вгору