Державний концерн "Ядерне паливо"

08:30 – 17:30

Пн-Пт

01601, Україна,

м. Київ, вул. Хрещатик, 34

(044) 224-58-01

Забезпечити продуктивну роботу у складних умовах

28.07.2017

   26 липня на ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» пройшла  робоча нарада з питань забезпечення виконання виробничої програми підприємства під головуванням генерального директора ДК «Ядерне паливо» Сергія Дробота.

   На нараді розглянуті проблемні питання забезпечення ефективної роботи підприємства, що виникли у зв’язку із затримкою одержання  гірничих відводів та спецдозволів на користування надрами для Інгульської та Смолінської шахт.

   В ході наради акцентувалась увага на матеріально-технічному забезпеченні виробничої діяльності підрозділів підприємства, організації здійснення процедур закупівель та ефективної діяльності відповідних служб комбінату.

    На виконання протокольних доручень та у відповідності до плану підготовки до початку виробничої діяльності Інгульської та Смолінської шахт, на підприємстві пройшла перевірка виконання запланованих ремонтних робіт та готовності шахт до початку гірничих робіт. В ході перевірки здійснено контроль стану готовності до ведення гірничих робіт, технічного стану механізмів та обладнання, електричної складової забезпечення виробничого процесу. В цілому Інгульська та Смолінська шахти готові до відновлення видобутку руди одразу ж після отримання гірничих відводів та спецдозволів на користування надрами.

 


Вгору